Wampiryczne Naboje
1600
Efekty
Premie
Przedmiot pasywny: działa automatycznie po zakupie.
13%
Kradzież zdrowia z nabojów
90
Zdrowie
6%
Obrażenia od broni
Przegląd
Leczenie wymaga dalszego zadawania obrażeń kulami. Pomaga w wymianie ze stałym celem, lecz utrata widoczności albo kontrola zatrzymują też odzyskiwanie zdrowia. Sprawdź drzewo ulepszeń, czy późniejszy zakup już zawiera ten składnik.
Statystyki
16.09.2026 – 22.09.2026- Odsetek zwycięstw
- 50,7%
- Zakupy
- 386 577
Tryb normalny · Mecze rankingowe i nierankingowe · Wszystkie rangi Deadlock API ·
KosztNa 1000 dusz
Kradzież zdrowia z nabojów
13%
8.1/1k
Zdrowie
90
56.3/1k
Obrażenia od broni
6%
3.8/1k
Ulepszenia
Przedmiot
Wampiryczne Naboje1600
Wampiryczne Naboje1600
Ulepsza się w
Duch
Kradzież zdrowia z nabojów13%
Powiązane mechaniki
Historia zmian4
11-21-2024 Update21 lis 2024
- Reload: Wampiryczne Naboje reduced from 20% to 18%
- Aura: Wampiryczne Naboje reduced from 20% to 18%
- Burst: Wampiryczne Naboje reduced from 100% to 80%
06-27-2024 Update27 cze 2024
- Reload: Active Wampiryczne Naboje increased from 30% to 40%
- Aura: Now provides +16% Wampiryczne Naboje
- Aura: Active now grants +20% Fire Rate instead of Wampiryczne Naboje
06-20-2024 Update20 cze 2024
- Passive: Pressing the reload key during the halfway point of a reload will cause you to instantly regain your magazine and grant you +30% Wampiryczne Naboje and +15% Fire Rate for 6s. The reload
05-10-2024 Update10 maj 2024
- Burst: Active Wampiryczne Naboje increased from 40% to 60%
Dane i APIDane i API
identity
- id
- upgrade_vampire
- slug
- bullet-lifesteal
- token
- upgrade_vampire
- kind
- upgrade
- updatedAt
- 2026-09-23T07:55:51.356Z
shop
- category
- vitality
- tier
- 2
- cost
- 1600
- groupLabel
- Lifesteal
- filters
- EShopFilterDurability, EShopFilterHealing
- componentIds
- —
- upgradeIds
- upgrade_fury_trance, upgrade_damage_recycler, upgrade_surging_power
properties (3)
| label | key | value |
|---|---|---|
| Zdrowie | BonusHealth | 90 |
| Obrażenia od broni | BaseAttackDamagePercent | 6% |
| Kradzież zdrowia z nabojów | BulletLifestealPercent | 13% |
Ulepszenia
| lvl | AP | upgrades |
|---|---|---|
| 1 | 1 | Kradzież zdrowia z nabojów +16, Zdrowie +120 |


